top of page

הספרים שלי

Anchor 1
היום שאחרי עברית.jpg
היום שאחרי
 
 
 

היום שאחרי – הינו רומן המבוסס על סיפור אמיתי מתוך מעמקי הפסיכולוגיה והעוצמה הנפשית - מרגש עד דמעות, מבוסס על תאוריית "הברבור השחור" העוסק במקריות ובחוסר היכולת שלנו בני האדם, להעריך את הסיכוי להתרחשותו של אירוע החורג באופן קיצון מהמסגרות הנורמטיביות אותה אנו מכירים.


נועה היא עורכת דין מצליחה, יפה ומוערכת, בעברה מנכ"לית חברת סטארט אפ שפיתחה אלגוריתמים לזיהוי התנהגות שחקני בתי קזינו - ד"ר למשפטים וסופרת משפטית, שכבשה פסגות והגשימה את חלומותיה, וכי הצלחותיה קיבלו במה בעיתונות, בטלוויזיה וברדיו בישראל.


שי הינו גבר נאה ומרשים, נשוי באושר ואב לשלושה ילדים, מרצה באקדמיה ועורך דין המתמחה בתחום הסייבר, וכי לו הסמכות במתן חוות דעת בתחומי המשפט והטכנולוגיה – דיני סייבר, בישראל, ובמדינות נוספות בעולם, אשר הגיע לתפקידים בכירים על אף הקשיים הרבים אותם חווה בילדותו.


שי הינו בעל ארבעה תארים במדעי המחשב, משפטים, ומנהל עסקים, אותם סיים בפרק זמן קצר - על אף שסיים רק עשר שנות לימוד בתיכון, עם ליקויי למידה קשות, וכי בילדותו שמע פעמים רבות את המשפט, "לא יצא ממך כלום" – משפט שנצרב בזיכרונו והותיר צלקת ארוכת שנים.


סוד אחד השזור בליבם, העוסק בחוסר היכולת שלנו כחברה להעריך את הסיכוי להתרחשותו של אותו החריג הקיצון המבוסס על תאוריית "הברבור השחור", אשר הפך ביום בהיר אחד, לברבור לבן.


אותו סוד שהביא למשבר נפשי ופיזי כאחד, שאילץ את שינהם להתעמת עם שאלות מהות החיים, לצד מימוש עצמי ומסע יוצא דופן אל מעמקי הפסיכולוגיה, העוצמה הנפשית, השזור בחברות ואהבת אמת.


מה הסיכויים שיפגשו?    

Anchor 2
שני רופא תמונה קדמית.jpg
הפוטנציאל להצלחה
 

גב הספר , תמצית
ההנחה הרווחת היא כשמדברים על חברת סטרט אפ, או מיזם אינטרנטי, מדובר במיזם טכנולוגי אשר חלף במוח של היזם, ו/או קבוצת יזמים, וכי להבנתם יכול לשנות את "כללי המשחק" באופן מסוים בעולמינו הגשמי, ו/או שמדובר בחברה אשר זה עתה צלחה את מבחן התוכנית העסקית, לאחר גיוס כספים כנדרש ובניסיון ליישם את המודל העסקי שלטובתו גויסו הכספים.


כמו כן, ההנחה הרווחת היא כי על מנת ליישם פרויקט שכזה, מחובתכם להיות בקיאים ברזי הטכנולוגיה, הכלכלה, תהליכי יישום תוכניות העסקית, לצד יתר התהליכים הנדרשים כחלק מתהליך ישום המיזם. אם לא דיי בכך, מחובתכם לרכוש השכלה אקדמאית בתחומי ניהול העסקים ו/או לגייס לימינכם אדם בעל קישורים המוזכרים לעיל על מנת להבטיח את הצלחתכם, ומכאן הצלחתכם כביכול מובטחת .


לעניין זה, גישתי שונה לאין שעור, להערכתי הפוטנציאל להצלחה טמון בכל אחד, כל עוד הוא יודע לקרא את נתוני השטח באופן אובייקטיבי, ומזווית שונה לראייתו האישית. 
בספרי זה אציג בפניכם מודלים עסקיים שונים מהמרחב האינטרנטי, אשר מקורם מתחומי המסחר המסורתי ( LOWTECH ) לצד מיזמי טכנולוגיה מתקדמים (HITECH)  אשר בסיס הצלחתם טמון במספר פרמטרים הנדרשים לבחינה סובייקטיבית ובזמן אמת.


ברבות השנים עקבתי אחר מיזמים טכנולוגים ואינטרנטיים שונים אשר תיאורטית, בידם היו כל הפרמטרים אשר על בסיסם הוגי עולם בתחומי מנהל העסקים ניבו את הצלחתם המטאורית, בפועל לא כך קרה; מנגד נחשפתי לעסקים מתחום המסחר המסורתי אשר בעקבות תכנון עסקי נכון, לצד ליישום תהליכים קפדני, יצרו אפשרות של הפצת המוצר או השירות מעבר לגבולות הסביבה הגשמית המקומית, תוך שימוש מושכל ברשת האינטרנט, ובכך  צלחו את מבחן השנים הקריטיות ונסקו לשמים.


ומכאן אשאל, האם יתכן כי המתמטיקאים טעו, וכי מודלים עסקיים ניזונים מפרמטרים רבים אחרים אשר אינם מעולם המדע המדויק, וכי הם אלו אשר בסופו של יום שינו את הכללים והביאו להצלחתו או קריסתו של המיזם?


האם יתכן כי תוכנית עסקית, מקצועית אשר תהייה, אשר שמשתנים חדשים נכנסו למשוואה בזמן נתון ולאורך התפתחות המודל הביאו בסופו של יום להצלחתו של האחד לצד וקריסתו של השני, וכי האם יתכן כי אדם אשר הבנתו במרחב הקיברנטי (רשת האינטרנט) זעום, אך בעזרת ניסיונו וקישוריו האישיים, מיזמו יצלח את מבחן התוצאה?
שמי ד"ר שני רופא, עו"ד - נושאת על כתפיי ארבעה תארים והשכלה בתחומי המחשבים ומערכות מידע, מתמטיקה, מנהל העסקים ומשפטים, בעשור האחרון כתבתי ספרות מקצועית בתחומי מנהל העסקים, משפט, מערכות מידע ואינטרנט, מרצה באקדמיה. מומחית בתחום המחשבים והאינטרנט מטעם בתי המשפט והסנגוריה הציבורית בישראל, מבצעת הערכות שווי של אתרי אינטרנט, חברות תוכנה ומיזמי סטארט-אפ, וכן יועצת לחברות הזנק ברחבי העולם.


בספרי זה, אציג בפניכם מודלים עסקיים מהמרחב האינטרנטי אשר יוכלו לסייע, ולו במעט בדרך לקבלת ההחלטה, וכן לאורך התהליכים הנדרשים לצורך יסוד המיזם ועד להגשמת החלום.


ביחד, ננתח את המודלים, נתריע בפני משתנים אותם יש להביא בחשבון, נבחן את המודלים הכלכליים לצד המודלים התרבותיים כנגזרת משינויים דמוגרפיים, ועוד.
ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלי, מתחילים. 

Anchor 3
מלכת השחמט המשפטי.jpg
מלכת השחמט המשפטי
 

"מלכת השחמט המשפטי" הינו מותחן ארוטי, רווי השראה, ריגושים מיניים, נשיות ומה שביניהם.

הספר נכתב ממעמקי הפסיכולוגיה ותעצומות הנפש הנשי, שזור בתוך עולם משפטי - דרמה מתפתחת אשר סבה סביב סקס, מגדר, נשיות והיצר האנושי, "נוטף" ארוטיקה, לרבות תופעות בלתי מוסברות אותן חווה גיבורת הספר.

ד"ר נעה פאר, (גיבורת ספרי "היום שאחרי") מבכירות עורכות הדין בישראל, מרצה וסופרת, מועמדת לשיפוט, אישה מושלמת לכאורה, ומנגד רוויה במשקעים ו ב "שריטות" העבר המגדרי, אשר מעורבת בסדרה ארוכה של ריגושים מיניים - ספק אם במציאות וספק אם בחלום, המתוארות לפרטי הפרטים - במהלך היום בבתי המשפט, בכנסים, ברכב, ובמקומות נוספים.

הספר לוקח את הקורא למסע ארוך ועמוק אל תוך נבכי הלב ואת גיבורת הסיפור למסע אחר האמת הפנימית, הרבה מעבר לכל לדמיון.

ספר חובה לחובבי ז'אנר הסקס, הארוטיקה וההשראה.

bottom of page